עמוד הבית > מגזין Depend > להפגש עם החבר'ה (וגם כמה מילים על בריחת שתן)

להפגש עם החבר'ה (וגם כמה מילים על בריחת שתן)

הילדים עזבו את הבית, אולי כבר יצאת לפנסיה ופתאום יש יותר זמן פנוי – זה הזמן לחדש את מוסד החבר'ה או לפחות לרענן אותו. כי האמת, מה יותר כיף מלשבת עם כמה חברים על כוס בירה ולדבר דיבורים של גברים?

כמה פעמים ראית ברחוב קבוצת של נערים צוחקים ומדברים וחשבת על החבר'ה שלך? הרי גם עולמך היה פעם בנוי מהחברים הכי טובים.
ואז הגיעו החיים – עבודה, משפחה, ילדים, דברים שצריך לעשות. ולא שהיה רע, הרי אין כמו לבנות בית, להגשים את עצמך מבחינה אישית ומקצועית ולראות שהבגרות מביאה איתה המון פעמים שקט ואורך רוח. אבל מה, לא חסרה לך מידי פעם איזו ישיבה עם החבר'ה?

אז אם אתה בן 50+ זה הזמן לחדש את המוסד העתיק כל כך שהתחיל מימי המערות סביב האש ובטח ימשיך גם כאשר תחזיות המדענים יתגשמו וכולנו נגור על מאדים או על איזה כוכב אחר.

רגע לפני שנפגשים…

השנים מוסיפות לכולנו חוכמה ודעת, אבל פתאום מגלים שגם הגוף הוא לא בדיוק מה שהיה – מתעייפים מהר יותר, פתאום צריך משקפיים כדי לקרוא עיתון ולפעמים גם מתמודדים עם בריחת שתן (הפתעה, לא רק אתה סובל מזה). אבל אין סיבה לדאגה וגם אין שום צורך להתפשר על הדברים המהנים של החיים. כל מה שאתה צריך לעשות זה להתאים את החיים אליך במקום ההיפך (בכל זאת, מגיע לך להיות במרכז אחרי כל השנים שעבדת, נתת, עזרת, לא?!).

תחתוני Depend לגברים מותאמים בדיוק לצרכים שלך בתור גבר, מונעים "טפטופים" לא רצויים, ובעיקר מאפשרים ליהנות עם החבר'ה, האישה, הילדים והנכדים בלי לחשוש מתקלות לא נעימות.

ועכשיו בוא נדבר תכלס'.

איך מחדשים את מוסד החבר'ה?

רבים מאיתנו שמרו על קשר כזה או אחר עם חברים מזמנים שונים – בית ספר, צבא, לימודים. זה הזמן להוסיף להזריק אדרנלין לחברות. הדבר החשוב ביותר הוא למצוא נושא שיאחד את כולם ויצור קבוצת חברים מהודקת.

אם אתה סובל מבריחת שתן יכול להיות שתחשוב "כל זה נחמד אבל לא בשבילי. אני צריך להיות תמיד ליד שירותים, יכולות להיות לי תקלות לא נעימות שאני מעדיף להימנע מהן". תחתוני Depend מספקים מענה מושלם – עם רמת ספיגה גבוהה, עיצוב ייחודי ונוח ומראה תחתונים קלאסי, תחתוני Depned מאפשרים לך לבלות לילה תחת כיפת השמיים, לשבת לארוחה מבלי לחשוש מעוד כוס בירה, וליהנות ממגוון פעילויות מבלי לוותר על הנוחות האישית שלך.

אז הינה כמה הצעות.

תעשה חיים.