עמוד הבית > מגזין Depend > חיתולים למבוגרים? נראה לך?!

חיתולים למבוגרים? נראה לך?!

כל פעם שמישהו חושב שתחתוני Depend for Men הם חיתולים למבוגרים אנחנו מופתעים – באמת נראה לך שאנחנו נציע לאדם בן 55+ שאוהב לטייל, לעבוד, לעשות ספורט לבלות עם החבר'ה, לשים עליו חיתול?נו, באמת!

במשך שנים כל נושא בריחת השתן השתייך באופן אוטומטי לאוכלוסיה הסיעודית. כדי לסבר את האוזן חשוב להבין שאדם סיעודי הוא אדם שצריך עזרה במגוון פעילויות יום יומיות כגון אכילה, התפשטות, התלבשות, ישיבה, עשיית צרכים ועוד. אנשים סיעודיים אינם אקטיביים ולרוב זקוקים לעזרה במשך שעות רבות של היום, ולכן חיתולים למבוגרים הם המוצר המתאים ביותר להם ולמטפלים שלהם.

אבל, שנים של מחקרים גילו את העובדה הבאה – בריחת שתן היא תופעה נפוצה בקרב בני 55+. 1 מכל 3 מבוגרים חווה בריחת שתן! והמבוגרים האלה הם אנשים פעילים, חלקם עדיין עובדים, חלקם יצאו לפנסיה, והדבר האחרון שאפשר להגיד עליהם הוא שהם סיעודיים.

חיתולים למבוגרים? למה שתתפשר על קצב החיים שלך?

אז איך היית מגדיר את עצמך? אנחנו מניחים שאתה אדם פעיל – עובד, מטייל, מתעמל – מה שאומר שאתה אקטיבי. אנחנו גם מרשים לעצמינו להגיד שאכפת לך מהמראה שלך, בייחוד שאתה ליד אנשים וחברים בהצגות, מפגשים, תערוכות. ואנחנו גם נעז לומר שיש לך רגעים של ספונטניות – סוף שבוע עם האישה בחו"ל, נסיעה לא מתוכננת לנכדים, וסתם כוס בירה על הים בין פגישה לפגישה.

בדיוק בשביל אנשים כמוך פיתחנו את תחתוני  Depend for Men. הטכנולוגיה המתקדמת והעיצוב הייחודי של התחתונים (תחתונים, לא חיתולים) מאפשרים לנו לתת מענה איכותי לחיים אקטיביים וספונטניים, ללא ריחות מיותרים ודליפות לא נעימות:

אבל אל תאמין רק למה שאנחנו אומרים. הזמן עוד היום ערכת התנסות ותגלה בעצמך כמה נוחות וביטחון תרגיש עם תחתוני Depend